Szkolenia na życzenie

Zobacz ofertę szkoleń

Zobacz również

Szkolenia i treningi

Szkolenia dofinansowane

 

 

Wiarygodność i profesjonalizm mają dla nas kluczowe znaczenie. Jako jedna z pierwszych firm w Małopolsce otrzymaliśmy znak jakości MSUES

 

 

 

Jako firma - podobnie jak Ty, stale szukamy nowych rozwiązań, aby doskonalić siebie i Ciebie. Dotychczas w ramach ogólnopolskich projektów szkoleniowych skutecznie koordynowaliśmy m.in kursy: Akademia Handlowca, Akademia Personalna, Vademecum Menedżera, Inwestycja w Kadry 3 czy InterDiSCyplinarna Menedżerka szansą dla Małopolski.

 

Ubiegamy się o szkolenia dofinansowane, bo zależy nam aby profesjonalna pomoc i nowoczesna szkoła dla Twojej kadry i dla Ciebie była na wyciągnięcie ręki. Korzystamy ze struktur Unii Europejskiej, aby stworzyć jak najszerzej dostępną ofertę. Jesteśmy profesjonalistami na rynku szkoleń nie tylko komercyjnych. Trzymamy rękę na pulsie.

 

Dotacje na szkolenia 2014-2020:

W obszarze finansowania szkoleń czekają nas duże zmiany, gdyż zmienia się model finansowania szkoleń z podażowego na popytowy.

Dotychczas było tak, że firmy szkoleniowe pozyskiwały unijne granty i w ramach nich organizowały szkolenia według swojego programu. Teraz dotacje będą otrzymywały przedsiębiorstwa, które następnie będą zwracały się do firm wpisanych do Rejestru Usług Rozwojowych (RUR) w celu przygotowania odpowiednich kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.

W tym momencie trwają prace nas systemem zapewniającym jakość usług rozwojowych świadczonych na rzecz przedsiębiorców - RUR. Firma Prokadra również ubiega się o wpis do tego rejestru, aby nasi klienci mogli korzystać ze szkoleń dofinansowanych w nowej perspektywie.

 

Do czasu ukończenia prac nad systemem, które mogą jeszcze potrwać, zachęcamy do korzystania na finansowanie szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

 

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem: 12 430 39 03 oraz na stronie: www.prokadra.pl/blog/wpis/zobacz/krajowy-fundusz-szkoleniowy.html

Brak szkoleń na liście