Szkolenia dofinansowane
Szkolenia i treningi

Inwestycja w Kadry II

PPU Energetyka Sp. z o.o., Iwona Piszczatowska:

"Warsztaty (...) odznaczały się wysokim profesjonalizmem, chęcią podzielenia się dużą ilością wiedzy na temat rekrutacji i skutecznej komunikacji w firmie. Wierzymy, że taka forma współpracy przyniesie wymierne korzyści naszemu przedsiębiorstwu".

Admin

Zasady rozliczania czasu pracy w różnych systemach czasu pracy

PPUP Poczta Polska, Tomasz Janik, Elżbieta Kowalczuk:

"Charakterystyczne cechy stylu pracy zespołu Pani Doroty Blicharskiej-Waśko, to wysoka wiedza z zakresu organizacji procesu szkoleniowego, elastyczność, otwartość, życzliwość (...). Na uznanie zasługują kompetencje merytoryczne oraz umiejętności interpersonalne prowadzącego zajęcia. (...) z odpowiedzialnością polecamy firmę do realizacji tego typu przedsięwzięć."

Admin

Prawo pracy - aspekty praktyczne

BP Polska Sp. z o.o., Joanna Wańdoch Doradca ds. Szkoleń i Rozwoju

"Ocena spotkań przez cały zespół uczestniczący za każdym razem była wysoka. To, co charakteryzowało wykładowcę to łatwość przekładania skomplikowanych zagadnień prawnych na proste rozwiązania praktyczne, które można od razu zastosować w działalności firmy".

Admin

Inwestycja w kadry II

Radisson SAS Hotel, Michael Rathgeb

"Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Firmę Szkoleniową Prokadra jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego w realizacji szkoleń."

"Firma Prokadra dopasowała szkolenie do potrzeb naszych pracowników i przygotowała dla nich indywidualny program ściśle odpowiadający naszym oczekiwaniom." 

Admin

Ogólnoposki projekt Inwestycja w Kadry 2, dofinansowany z funduszu UE

WYG International Sp. z o.o., Joanna Długokęcka, dyrektor projektu

"Otwartość i chęć współpracy ProKadry umożliwiła miłą i efektywną komunikację oraz terminowe przesyłanie dokumentów. (...) mamy nadzieję również w przyszłości korzystać z jej usług".

Admin

Prawo zamówień publicznych

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, A Wyroba:

"Polecam ProKadrę jako rzetelnego i dobrego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla pracowników sektora publicznego."

"Pragnę podkreślić staranne przygotowanie szkolenia przez zespół Prokadry, zarówno na etapie konstruowania programu, jak i jego realizacji w formie warsztatu oraz możliwości konsultacji uczestników z prowadzącym w późniejszym terminie."

Admin

Ogólnopolski projekt Inwestycja w Kadry dofinansowany z funduszy UE

WYG International Sp. z o. o. Marek Kinczyk zarządzający projektem:

"Z przyjemnością rekomendujemy Firmę Szkoleniową ProKadra jako doświadczonego partnera".

"Profesjonalizm, dokładność, a jednocześnie otwartość i chęć pomocy ze strony pracowników firmy ProKadra umożliwiła dobrą, efektywną współpracę podczas realizacji projektu."

Admin

Ogólnopolski projekt Wsparcie rozwoju polskiego eksportu dofinansowany z funduszy UE

WYG International Sp. z o. o. Andrzej Dziurdzik, Prezes Zarządu:

"Wszystkie usługi (rekrutacja i szkolenia) świadczone przez ProKadrę zrealizowane zostały z należytą starannością, w wyznaczonym terminie oraz zgodnie z oczekiwaniami (...). ProKadra realizuje zakontraktowane usługi w sposób rzetelny i profesjonalny".

Admin

Inwestycja w Kadry

Agencja reklamowa TOP DIVISION - Marta Jarzyna:

"Jesteśmy przekonani o słuszności wyboru firmy ProKadra jako przyjaznej, fachowej i zaangażowanej w pomoc swoim klientom. (..) polecamy współpracę z firmą ProKadra jako solidnym partnerem."

Admin