Szkolenia dofinansowane
Szkolenia i treningi

Profesjonalna sprzedaż

Sobiesław Zasada "Import Win", Katarzyna Piskorz - Prezes Zarządu

"Szkolenie poprzedzone było analizą potrzeb szkoleniowych przeprowadzoną przez trenera za pomocą rozmów i ankiet. (...) Warsztatowa forma szkolenia, kompleksowość w podejściu do tematu oraz niezwykły profesjonalizm umożliwiło skuteczne zrealizowanie postawionych celów."

Admin

Wsparcie procesu negocjacji i rozmów z właścicielami gruntów, na których znajduje się (lub będzie znajdowała się) infrastruktura sieciowa  

Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Białystok , Robert Jaromski - Dyrektor

"Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę ProKadra jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego w realizacji szkoleń"

"Firma ProKadra dopasowała szkolenie do potrzeb naszych pracowników i przygotowała program odpowiadający naszym oczekiwaniom. Uczestnicy szkolenia zgodnie potwierdzają, że zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym".

Admin

Profesjonalna obsługa pacjenta

NZOZ - Przychodnia Rodzinna Kajderowicz i Biliński, Małgorzata Kajderowicz-Kowalik - Kierownik Zakładu

"Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i z dużym doświadczeniem. Osoby prowadzące wykazały bardzo dobrą znajomość tematu, zaznaczając najważniejsze aspekty tego procesu".

Admin

Budowanie i zarządzanie zespołem

Witek Centrum Hotelowo-Konferencyjne - Anna Witek - Pietroń - Właściciel

 

"Już kilkakrotnie uczestniczyliśmy w szkoleniach organizowanych przez Firmę ProKadra, (...) organizator dostosował program szkolenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań osób biorących w nim udział."

Admin

Profesjonalna obsługa klienta

JAROMA, Jakub Data:

"Polecamy każdemu, kto chciałby zdobyć wiedzę praktyczną z zakresu profesjonalnej obsługi klienta do skorzystania z usług Firmy Szkoleniowej Prokadra"

"Dobra organizacja, znakomicie dopracowana część merytoryczna, ciekawy sposób prowadzenia zajęć skłaniały uczestników do dużego zaangażowania i uwagi w toku szkolenia."

Admin

Sprzedawca w procesie skutecznej sprzedaży", "Marketing i sprzedaż na rynku dóbr przemysłowych

Kuźnia Glinik, "Glinik" Sp. z o.o.

"Ciekawe ujęcie tematu oraz wysoki profesjonalizm (...) powodują, że polecamy przedmiotową firmę jako organizatora szkoleń i treningów".

Admin

Profesjonalna obsługa KlientaSposoby naliczania czasu pracy dla niepełnosprawnychZasady obsługi kasy fiskalnejPrawo pracy po zmianach - aspekty praktyczne, Bezpieczeństwo i higiena pracy.

"U Pana Cogito", Agnieszka Lewonowska-Banach, kierownik

"Z pełną odpowiedzialnością polecamy FS proKadra jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w realizacji szkoleń biznesowych".

"Profesjonale przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń oraz dobór wykładowców praktyków (...) pozwoliło na zdobycie kompleksowej wiedzy, a realizacja szkoleń w formie warsztatów umożliwiła przedyskutowanie kwestii i analizę sytuacji budzących nasze wątpliwości."

Admin

Komunikacja interpersonalnaNegocjacje handlowe

Apollo Sp. z o.o., Dariusz Słuszniak - Prezes Zarządu

"Jestem przekonany, że oferta firmy Prokadra odpowie na potrzeby wielu firm, które chcą inwestować w rozwój swoich pracowników".

"Nie tylko tematyka szkoleń, ale także profesjonalne przygotowanie, innowacyjne metody nauczania i imponujące doświadczenie prowadzącego sprawiły, że zdobytą wiedzę uczestnicy zaczęli wykorzystywać w swojej pracy zawodowej zaraz po ukończeniu szkolenia."

Admin

Pomoc przedmedyczna

Destylarnia "Polmos" w Krakowie S.A., Maria Dudzik:

"Według naszej oceny jesteście rzetelnym partnerem, kwalifikowanym dostawcą usług szkoleniowym (...), którego polecamy innym zainteresowanym firmom".

Admin

Trening integracyjny Wszyscy razem

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Artur Then:

"Elementem zasługującym na podkreślenie, było stworzenie atmosfery odpowiedniej do przeprowadzenia dużej liczby ćwiczeń praktycznych, a także możliwość indywidualnych konsultacji po zakończeniu zajęć?.

Admin