Szkolenia dofinansowane
Szkolenia i treningi

Prawo pracy po zmianach- aspekty praktyczne

HAAR POLSKA SP. Z O.O., Marek Pinkas:

"Czytelne przykłady, ćwiczenia praktyczne oraz stworzenie atmosfery do dyskusji?

"Szkolenie przeprowadzono starannie, a czas trwania zajęć maksymalnie wykorzystano do przekazanie przydatnych informacji."

Admin

Komunikacja interpersonalna - Kształtowanie relacji biznesowych na rynkach krajowych i zagranicznych

"P.R.E.S.C.O." Sp. z o.o., Katarzyna Wybraniec:

"Trenerka Anna Nowak przekazała (wiedzę) w sposób zrozumiały i dostosowany do poziomu wiedzy uczestników szkolenia. Dużym atutem tego szkolenia był bardzo urozmaicony i praktyczny charakter zajęć."

Admin

Zarządzanie sobą w czasie

Grupa CSV Sp. z o.o., Arkadiusz Jarzyński - Szef Działu Farb Przemysłowych

"Z przyjemnością polecamy FS Prokadra jako profesjonalnego partner przy planowaniu i realizacji szkoleń biznesowych."

"Doświadczenie i zaangażowanie pracowników FS ProKadra umożliwiło przygotowanie oferty dopasowanej do naszych potrzeb, a zakres i sposób prowadzenia zajęć do wiedzy i umiejętności uczestników."

Admin

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

TRI (POLAND) Sp. z o.o., Jakub Nabiałek - Specjalista d/s personalnych

"Firma ProKadra to gwarancja prowadzenia szkoleń przez instruktorów o dużej wiedzy i bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym. Dlatego też polecamy Państwa uwadze firmę szkoleniową ProKadra - jako profesjonalnego partnera w rozwoju wiedzy, kompetencji i postaw Państwa pracowników".

Admin

Komunikacja wewnętrzna firmy

Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola, Jarosław Wypych - Dyrektor Marketingu

"Współpraca z firmą ProKadra jest godna polecenia zwłaszcza firmom, które oczekują programu stworzonego z myślą o ich potrzebach, wymagającego elastyczności w zakresie formuły i czasu realizacji."

Admin

Podniesienie umiejętności pozyskiwania i przejmowania klientów. Trudny klient? Nic trudnego!

WATS Sp. z o.o., Aleksandra Piasecka

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenego szkolenia. Pobudziło naszych ludzi do myślenia. Będziemy z przyjemnością korzystali z oferty ProKadry na przyszłość."

Admin

Profesjonalna obsługa Klienta

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie, Marian Wrzesiński - członek zarządu

"(...) możemy polecić firmę ProKadra jako solidnego i rzetelnego wykonawcę".

"Zajęcia prowadzone były w bardzo interesujący i fachowy sposób, pozwalając na szybkie i dokładne zdobycie umiejętności niezbędnych do codziennej pracy zawodowej."

Admin

Inwestycja w kadry II

P.P.U.H. "SATO", Barbara Pala - Dyrektor ds. Personalnych i Administracyjnych

"Wierzymy, że przekazana wiedza przyniesie wymierne korzyści w postaci kompetentnej kadry. jednocześnie deklarujemy dalszą chęć współpracy i jesteśmy zainteresowani dalszymi szkoleniami organizowanymi przez waszą firmę."

Admin

Strategia HR w mojej firmie, Rekrutacja i selekcja

Digital Domain Sp. z o.o., Kamila Gajda - prokurent spółki

"Jestem głęboko przekonana, że udział w szkoleniach przeprowadzonych przez firmę szkoleniową ProKadra przyniesie wymierne korzyści nie tylko pracownikom/osobom w nich uczestniczącym, ale także całej firmie".

"Zakres tematyczny szkolenia był trafnie dobrany do naszych potrzeb. Uczestnicy szkolenia chwalili sobie zarówno profesjonalny sposób przeprowadzenia zajęć, umiejętnie dobrane ćwiczenia praktyczne, jak również wysoką jakość materiałów szkoleniowych."

Admin

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników na stanowiskach kierowniczych oraz pracowników administracyjno-biurowych

Eurokoncept Sp. z o.o. Piotr Owczarek (Prezes Zarządu)

"Szkolenia organizowane przez firmę ProKadra przynoszą nam duże korzyści, a pracownicy maja większą świadomość zasad bhp na swoim stanowisku pracy (...). Mile również nas zaskoczył wyjątkowo atrakcyjny sposób przekazywania informacji - wyrazisty, zwięzły i zrozumiały - zajęcia są interesujące, przykuwające uwagę oraz otwarte na dyskusję".

Admin