Szkolenia dofinansowane
Szkolenia i treningi

Budowanie zespołu

Główny Urząd Statystyczny, Katarzyna Pisańska-Borowska

"Firma zamówioną przez Główny Urząd Statystyczny usługę przeprowadzenia szkolenia zrealizowała z należytą starannością. Na uwagę zasługuje rzetelne i merytoryczne przygotowanie trenera (...) W interesujący sposób przekazała ona wiedzę z zakresu budowania i koordynacji zespołu angażując wszystkich uczestników szkolenia".

prokadra

Bądź świadomym konsumentem 60+

F5 Konsulting Sp. z o.o., Marek Pankowski:

"Podczas planowania i realizacji kampanii edukacyjnej firma ProKadra wykazała się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem w realizowane zadania i skutecznością"

PROKADRA

InterDISCyplinarna Menedżerka szansą dla Małopolski

DGA Human Capital Management Sp. z o.o., Bartosz Makles:

"Podczas planowania i realizacji projektu pracownicy firmy Prokadra wykazali się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem w realizowane zadania i skutecznością, co pozwoliło na sprawną i terminową realizację przedsięwzięcia zgodnie z założonym harmonogramem i wskaźnikami".

PROKADRA

Skuteczne techniki sprzedaży

PPHZ "ZIARN-POL" Sp. z o.o.,  Sławomir Smoliński
"Dzięki wnikliwej analizie potrzeb szkolenie zostało staranne przygotowanie
i w pełni odpowiadało naszym potrzebom. Zajęcia prowadzone były w formie warsztatów angażując uczestników dzięki czemu mogli oni lepiej przyswoić przekazywaną wiedzę, a po szkoleniu wykorzystać w swojej pracy".

PROKADRA

Inwestycja w kadry III

Selvita S.A.; Paulina Wolanin:

" Dobre przygotowanie, profesjonalizm trenera i łatwość z jaką przekazywał informacje pozwoliła zaangażować uczestników oraz umożliwić nabycie wiedzy oraz nowych umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi".

PROKADRA

Inwestycja w kadry III

Sierosławscy Sp. J.; Barbara Sztyler:

"Jesteśmy przekonani o słuszności wyboru firmy Pro Kadra. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania i polecamy je firmom, które cenią sobie wysoki stopień zaangażowania i fachowej pomocy"

 

PROKADRA

Inwestycja w kadry III

Sanit Sp. z o.o.; Stanisław Olechowski:

"Szkolenie spełniło nasze oczekiwania, charakteryzowało się profesjonalizmem
i praktycznością. Jesteśmy przekonani, że wpłynęło ono na wzrost efektywności kadry zarządzającej oraz zwiększyło sukcesy naszej firmy".

PROKADRA

Vademecum Menedżera

NUTREND Sp. z o.o.; Aleksandra Woźniak:

"Elastyczność, otwartość wobec klienta oraz partnerska współpraca zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny zrealizowanych szkoleń"

PROKADRA

Szkolenia pracowników sukcesem Twojej firmy

F5 Konsulting Sp. z o.o., Jolanta Jackowiak:

"ProKadra wykazała się dużymi umiejętnościami organizacyjnymi związanymi zarówno ze sprawną i skuteczną rekrutacją, prowadzeniem dokumentacji
szkoleniowej jak i przeprowadzeniem szkoleń. Miernikiem profesjonalnej współpracy jest zarówno terminowość realizowanego harmonogramu jak i pozytywne opinie uczestników szkoleń wyrażane w ankietach
oceniających jakość usługi".

PROKADRA

Inwestycja w kadry III

4everNET Sp. z o.o., Michał Ledwoń:

"Dzięki kompleksowej analizie potrzeb uzyskano wiarygodną diagnozę dotyczącą obszaru merytorycznego warsztatów i ustalono zagadnienia omawiane podczas zajęć (...) doradztwo pozwoliło na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące firmę pytania związane z rozwijaniem kompetencji pracowników i integracją wewnętrzną w firmie".

PROKADRA