Wszystko o programie partnerskim Dotpay

W dzisiejszych czasach większość z nas widzi przewagę zakupów online nad tradycyjnymi, stacjonarnymi sklepami. Coraz większa grupa klientów przekonuje się do tej formy nabywania produktów, ponieważ przyciąga ich prostota, wygoda, szybkość transakcji, jak również realizacji zamówienia oraz zdecydowanie niższe ceny niż w sklepach tradycyjnych. Okazuje się, że nie tylko samych e-klientów przybywa, ponieważ zwiększa się również liczba e-przedsiębiorstw, co oznacza, że walka o klienta jest naprawdę trudna i wymagająca. Podpowiadamy, jak e-przedsiębiorca może pomóc sobie w walce z konkurencją, korzystając z programu partnerskiego Dotpay.

Dzisiejszy e-konsument jest osobą wymagają, co oznacza, że zrażona złą obsługą szybko zmieni e-sklep na inny – w końcu to dla niej kilka kliknięć przed komputerem. Oznacza to, że e-przedsiębiorcy muszą liczyć się z wysoką konkurencją na e-rynku. Klienci korzystający z internetowej formy zakupów posiadają jednak pewne charakterystyczne cechy i potrzeby, które mogą pomóc przedsiębiorcom w kreowaniu atrakcyjnej oferty. Jedną z takich cech jest potrzeba jak najkrótszej ścieżki płatności. Jak jednak zapewnić swoim klientom bogaty wachlarz szybkich płatności? Wystarczy zacząć współpracę partnerską z Dotpay! Każdy właściciel sklepu lub serwisu internetowego, systemu rezerwacji czy pasażu handlowego może rozpocząć wygodną współpracę partnerską. Warto podkreślić, że dzięki podpisaniu umowy partnerskiej, e-przedsiębiorcy będą mogli zaoferować swoim klientom promocyjne i atrakcyjne warunki obsługi transakcji oraz zarabiać na każdej płatności.

Wdrożenie płatności bezgotówkowych
Wdrożenie obsługi płatności bezgotówkowych w różnego rodzaju przedsiębiorstwach polega między innymi na instalacji terminali do przyjmowania płatności kartami lun systemu obsługi różnych płatności online. Procedura jest bardzo łatwa. Obecnie na rynku istnieje wiele firm, u których można zamówić taką usługę wraz z odpowiednim serwisem i właśnie do nich należy m.in. Dotpay. W celu rozpoczęcia współpracy należy wpierw skontaktować się z bankiem, w którym prowadzimy rachunek i sprawdzić, czy nie oferuje on usługi, jak np. instalacja terminali do obsługi kart płatniczych w jego sklepie. W sytuacji, gdy chcemy jednak przyjmować płatności online na własnej stronie internetowej, najlepiej jeśli skorzystamy z usług certyfikowanego pośrednika płatności online Dotpay, który oferuje całą gamę różnych form płatności.

Szeroki wachlarz możliwości
Przy opracowaniu strategii biznesowej przez e-przedsiębiorców należy pamiętać, że proces finalizacji zakupu powinien być przede wszystkim łatwy w obsłudze dla klienta i niebudzący obaw co do jego bezpieczeństwa. Istnieje wiele metod, pozwalających na szybkie płacenie online, jak np. przelewy pay-by-link, karty płatnicze oraz zwykłe transfery z rachunków bankowych, z których mogą korzystać klienci e-sklepu. Przelew jest dzisiaj najpopularniejszą forma e-płatności, w której sprzedawca podaje tylko numer rachunku, przy czym nie jest obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami, a kupujący są bezpieczni, ponieważ nie będą narażeni na ujawnienie swoich poufnych danych. Takie różne formy płatności online są skupiane przez operatorów pośredniczących w ich wykonaniu, jak Dotpay. Dla przedsiębiorców jest to świetna forma nawiązania współpracy, w której to operator pośredniczy w rozliczeniach i oferuje przedsiębiorcy kompletny zestaw usług oraz jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich e-transakcji.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?