Nowoczesne formy płatności

W coraz szybciej zmieniającym się świecie, cenimy sobie szczególnie te rozwiązania, które pomagają w załatwianiu naszych codziennych spraw szybko i prosto. Z tego powodu, że kupujemy coraz więcej i płacimy w różnych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i online, wolimy używać zintegrowanych urządzeń i aplikacji, pozwalających na swobodne zakupy za pomocą jednego smartfonu. Te konkretne potrzeby e-konsumentów spowodowały, że opracowano nowoczesną formę płatności, jaką jest portfel elektroniczny. Z powodzeniem zastępuje on tradycyjną wersję portmonetki, opcją wirtualną. Zamiast nosić pliki kart i gotówki przy sobie, wystarczy nam telefon!

Dotpay jest obecnie jednym z najpopularniejszych dostawców płatności online, pośredniczących w transakcjach między e-przedsiębiorcą, a jego klientem. Firma oferuje wiele nowoczesnych form płatności od opcji płacenia kartą, przez robienie przelewów internetowych, płatności mobilnych, płatności SMS do e-portfeli. Okazuje się, że w Dotpay znajdziemy wiele różnych form e-portfeli.

Bilety z Skycash
Dzięki aplikacji Skycash nie musimy więcej wystawać w kolejkach do kasy biletowej, ani odliczać drobnych czy szukać parkomatu. Wystarczy, że zainstalujemy aplikację i szybko przekonamy się, jak dużo czasu możemy zaoszczędzić, dzięki temu uniwersalnemu systemowi płatności mobilnych. SkyCash to rozwiązanie, które dostępne jest bezpłatnie i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Za jego pomocą możemy opłacić parking w strefach płatnego parkowania aż w 64 polskich miastach, kupić bilety komunikacji miejskiej w 70 polskich miastach, zakupić bilety na połączenia krajowe PKP Intercity, kupić bilety do sieci Multikino w całej Polsce, dokonać przelewów pieniężnych na komórkę, wypłacić gotówkę bez użycia karty w sieci bankomatów Euronet, zakupić bilety na połączenia przewoźników kolejowych działających na terenie Polski, wykupić ubezpieczenie komunikacyjne i turystyczne oraz dokonać płatności za rachunki.

Działanie mPay
Aplikacja mPay oferuje aż trzy źródła płatności – portmonetka przedpłacona, podpięta karta płatnicza oraz karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass. Dzięki temu otrzymujemy kompletną wersję wirtualnego portfela. Rozwiązanie zapamiętuje wszystkie dane, które wymagane są przy wystawieniu faktury. Cała procedura uwierzytelniana jest przez OTP, co sprawia, że robiąc zakupy w sieci nie musimy już poddawać się żmudnemu procesowi wypełniana całego formularza. Co więcej, system jest zupełnie bezpieczny, szybki i wygodny. Z mPay można kupować na całym świecie.

Wygoda PayPal
Opcja ta oferuje konto internetowe, przez które można szybko wysyłać pieniądze z rozmaitych źródeł, jak karta kredytowa czy rachunek bankowy, do szerokiego grona odbiorców. Wszystko to bez udostępniania swoich danych finansowych i osobistych. Oznacza to, że sprzedający w sklepie online nie widzi Twojego numeru karty kredytowej czy danych bankowych.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?