Zainwestuj w program partnerski Dotpay

Jeśli chcesz, żeby Twoje e-przedsiębiorstwo zarabiało w Internecie i skutecznie konkurowało z innymi graczami powinieneś oferować najnowsze rozwiązania z zakresu płatności online. Biznesplan wymaga dobrej analizy, biorąc pod uwagę dynamiczny i bardzo szybki rozwój rynku e-commerce. Taki intensywny rozwój e-handlu sprawił, że powstało bardzo wiele mitów, jednak warto pamiętać, że zasady są bardzo proste. Wystarczy, że zdecydujemy się na sprawdzony program partnerski o transparentnych zasadach. Właśnie taki program partnerski oferuje system Dotpay, który pozwala zarabiać cyklicznie za polecanie transakcji. Oznacza to, że każdy przedsiębiorca, który posiada własny serwis internetowy, system rezerwacji, pasaż handlowy czy oprogramowanie sklepów internetowych dzięki podpisaniu umowy partnerskiej, zyska możliwość wzbogacenia swojej oferty o promocyjne warunki obsługi transakcji oraz zarabiać na każdej kolejnej płatności.

Dotpay to spółka z portfela MCI EuroVentures – jest to dynamicznie rozwijający się agent rozliczeniowy, który specjalizuje się w płatnościach dla sektora e-Commerce na rynku polskim oraz międzynarodowym. Pośrednik odpowiada na bieżące zapotrzebowanie zmieniającego się rynku e-commerce oraz na potrzeby jego użytkowników. Od 2001 roku Dotpay dostarcza nowoczesne usługi oraz rozwiązania klasy e-biznes z zakresu szybkich płatności online, a w jego ofercie sprzedaży online znajdują się szybkie przelewy, karty płatnicze, Masterpass, BLIK, płatności walutowe, płatności mobilne, raty online i e-portfele. Na tym się nie kończy, ponieważ firma nieustannie poszerza swoją ofertę, podnosi jakość oferowanych usług oraz zabezpiecza rozwój w najbardziej obiecujących obszarach e- i m-commerce. 

Korzystny program partnerski
Programy partnerskie to dzisiaj jedna z najskuteczniejszych form zarabiania w sieci. Wygląda to tak, że po zapisaniu się do programu, przedsiębiorca na swojej stronie internetowej umieszcza link prowadzący do strony jego partnera biznesowego. Wówczas osoba odwiedzająca stronę przedsiębiorcy kliknie na niego, po czym w serwisie partnera dokona transakcji, a przedsiębiorca otrzyma prowizję. Istotne jest to, że w przypadku większości programów partnerskich klient nie musi od razu podejmować decyzji o dokonaniu zakupu. Oznacza to, że jeśli wróci do serwisu po kilku dniach i tak otrzyma swoją prowizję, ponieważ system zapamięta, dzięki komu użytkownik trafił na stronę serwisu.

Działanie programu Dotpay
Program partnerski Dotpay oparty został o system linków afiliacyjnych, czyli indywidualnych wygenerowanych i przypisanych do e-przedsiębiorcy odnośników zawierających kod identyfikujący go jako uczestnika danego programu. Jeśli jego klient kliknie w dany link, po czym dokona rejestracji w serwisie Dotpay, to właśnie on będzie otrzymywał prowizję od transakcji dokonywanych przez jego kupujących. Uzyskane w ten sposób zyski będzie można śledzić na bieżąco w specjalnym panelu partnera. Program Dotpay przeznaczony jest zatem dla właścicieli stron internetowych, chcących polecać produkty i usługi, które można szybko opłacić za pośrednictwem systemu Dotpay.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?