Płatności BLIK okiem użytkowników

W momencie pojawienia się na rynku płatności online, usługa BLIK wzbudziła nie małe zainteresowanie. Obietnice związane z wygodą i szybkością transakcji dokonywanych w ten sposób brzmiały niezwykle obiecująco. Dziś BLIK ma mnóstwo wiernych użytkowników i ciągle zyskuje nowych. Doceniany jest zwłaszcza, podczas zakupów internetowych oraz wypłacania gotówki z bankomatu. 

Zalety BLIKA
Transakcje dokonywany za pomocą BLIKA trwają mniej więcej tyle samo, co transakcje kartowe. Czym zatem kierują się klienci wybierając jednak płatność BLIK? Na pewno ogromną rolę odgrywa bezpieczeństwo transakcji. Płacąc kartą narażamy się na ryzyko zeskanowania przez cyberprzestępców paska magnetycznego. To przestępstwo zyskało nawet własną nazwę. Określane jest mianem skimmingu i jest jednym z powodów, dla których część klientów obawia się używać kart dokonując płatności. Płacąc z blikiem możemy liczyć na całkowicie bezpieczną transakcję. Niewątpliwą zaletą użycia BLIKA są również spore oszczędności. Wypłata kartą z reguły wiąże się prowizjami, pobieranymi przez bank. BLIK pozwala ominąć dodatkowe opłaty. Ciekawą opcją jest również możliwość przelewania pieniędzy na telefon. Jeśli nasi znajomi również korzystają z BLIKA możemy przesłać im pieniądze bez znajomości numeru ich konta bankowego. Oznacza to bardzo szybkie i łatwe rozliczenia między znajomymi. 

BLIK jest z pewnością fenomenem na naszym rynku. Usługa pokazała, że w dobie konkurencji pewne podmioty mogą się ze sobą zjednoczyć i stworzyć naprawdę funkcjonalną usługę. Polskie banki, które wpadły na pomysł BLIK A, stworzyły standard mobilnych płatności – Polski Standard Płatności. Ich usługa jest doskonałym uzupełnieniem istniejących już metod płatności. Niektóre z nich jest nawet w stanie idealnie zastąpić. Z pewnością wraz z upływem czasu BLIK będzie się rozwijać i zyska jeszcze większe grono zwolenników. Wpisuje się, bowiem w dominujące na rynkach płatności trendy. Mobilne płatności rosną w siłę i trudno wyobrazić sobie, aby cokolwiek było w stanie powstrzymać ten proces. 

BLIK w ofercie Dotpay
Znalezienie się w ofercie jednego z największych na polskim rynku dostawców płatności internetowych jest dla BLIKA dużą promocją. Pod sztandarem Dotpay BLIK trafi do większej liczby klientów. Dotpay to bardzo dobrze znana w Polsce marka, posiadająca stabilną pozycję i zaufanie klientów. Gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych metod płatniczych. Być może przekona niedowiarków, że z BLIKA warto korzystać. Jesteśmy przecież coraz bardziej otwarci na nowości w sferze płatności internetowych. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?