Usługi firmy Dotpay szansą na rozwój internetowego biznesu

W przestrzeni e-commerce pojawia się coraz większa liczba firm. Również firmy, które do tej pory funkcjonowały w tradycyjny sposób przenosi swoją działalność całkowicie lub częściowo do Internetu. Sprzedaż produktów i usług w sieci to ogromne możliwości, szanse, ale również spore wyzwanie. Sprostać potrzebom e-klientów wcale nie jest łatwo. Mają oni własne oczekiwania związane z procesem zakupowym, a zwłaszcza z realizacją płatności. Aby zapewnić sobie i klientom wygodny, szybki i bezpieczny system płatniczy, warto skorzystać z usług firmy Dotpay – największego na polskim rynku dostawcy płatności. Dlaczego Dotpay to doskonały wybór zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw?

Korzyści dla klientów firm współpracujących z Dotpay
Oferta firmy Dotpay jest naprawdę bardzo szeroka. Obejmuje około 200 różnych metod płatniczych oraz niezliczoną ilość ciekawych funkcjonalności. Klienci doceniają szczególnie możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego im sposobu płatności. Niektórzy dokonując zakupów w sieci korzystają zawsze z płatności kartą, inni decydują się na szybkie przelewy internetowe, jeszcze inni chcą dokonać większego zakupu, ale oczekują możliwości rozłożenia płatności w czasie, więc w ich potrzeby doskonale wpisują się e-raty. Im więcej możliwości płatności firma zapewnia swoim klientom, tym większa szansa na zwiększenie konwersji. 

Korzystanie z systemów płatności firmy Dotpay oznacza jeszcze jedną korzyść dla klientów. To bezpieczeństwo transakcji, które dla wielu jest priorytetem. Dotpay gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa usług. Posiada wiele rozmaitych zabezpieczeń i wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest firmą znaną i zaufaną. To zaufanie przenosi się niejako na wszystkich, którzy współpracują z tym dostawcą. Klienci mając do wyboru sklep, który oferuje płatności w nieznanym i niesprawdzonym systemie oraz sklep realizujący płatności za pośrednictwem Dotpay, z pewnością wybiorą ten drugi. 

Korzyści dla firm współpracujących z Dotpay
Same firmy podejmujące współprace z Dotpay mogą liczyć na zwiększenie liczby klientów, a co za tym idzie, większe obroty. Jednak to nie wszystko. Systemy płatności Dotpay oznaczają bardzo wygodne rozliczenia finansowe. Panel klienta jest niezwykle funkcjonalny. Umożliwia łatwe wprowadzanie i znajdowanie wszelkich koniecznych danych. Bardzo pomocną opcją jest możliwość generowania okresowych raportów. Systemy Dotpay to również cały szereg dodatkowych funkcjonalności, ułatwiających prowadzenie działalności w Internecie. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?