Dotpay dla firm

W dzisiejszych czasach firma, która nie oferuje płatności online lub nie posiada własnej strony, traci. Ludzie chętnie kupują w sklepach internetowych, często nawet, jeśli mają w swoim miejscu zamieszkania sklep stacjonarny danej firmy. Wybierają płatność online i zakupy przez Internet dla własnego komfortu. Wiele firm oferuje swoje produkty w sieci nawet, jeżeli tylko lokalnie lub na mniejszą skalę. Firmy często korzystają z usług pośredników płatności, jak Dotpay w celu realizacji płatności internetowych.

Dotpay – dla kogo?
Oferta Dotpay skierowana jest do każdego przedsiębiorcy, który chce sprzedawać swoje produkty i usługi szybko i bez zbędnych formalności, ponieważ dba o wygodę klientów. W ten sposób stara się zapewnić im najwygodniejsze, bezpieczne i proste metody płatności za oferowane towary. Pośrednik płatności zadba o finalizację transakcji, by obie strony były zadowolone. Klient będzie mógł w łatwy i sprawny sposób zapłacić za zakupy, by w krótszym czasie cieszyć się zamówieniem. Natomiast, usługodawcy i sprzedawcy szybciej otrzymają wpłatę na konto i będą mogli natychmiastowo realizować wysyłki. 

Możliwości Dotpay dla przedsiębiorców
Firma Dotpay oferuje zainteresowanym przedsiębiorcom program partnerski, który okazuje się bardzo korzystny po przyjrzeniu się zasadom. Wbrew pozorom, nie trzeba mieć ogromnej firmy, by skorzystać z oferty. Jednak warunkiem koniecznym jest działalność w sieci – w końcu chodzi o obsługę płatności online, jako że Dotpay jest popularną domeną pośredniczącą w tego typu płatnościach. Nie trzeba mieć od razu profesjonalnego sklepu internetowego, a można prowadzić stronę internetową, bloga, serwis handlowy czy forum. Jeżeli przedsiębiorca(z działalnością w sieci) chce nawiązać współpracę z Dotpay to chęci wystarczą na dobry początek. Na zasadach współpracy kontrahent (firma czy przedsiębiorca) poleca swoim klientom usługi pośredniczenia płatności przez Dotpay i w ten sposób wspiera platformę, zarabiając samemu na sprzedaży własnych usług. Przy tym cieszy się szybką i wygodną obsługą transakcji. 

Współpraca z Dotpay
Współpraca z Dotpay opiera się na programie partnerskim. W celu nawiązania należy skontaktować się z firmą, po czym podpisywana jest umowa. Umowa określa charakter współpracy i ustala zasady, których od momentu zawarcia będą musiały przestrzegać obie strony kontraktu. W umowie powinno zostać spisane, jak kontrahent podejmie próby polecenia pośrednika – forma. Wiadomo, że w zależności od rodzaju prowadzonej działalności w sieci, każdy klient będzie miał własne preferencje i w taki, a nie inny sposób będzie łatwiej docierał do swoich klientów i potencjalnych konsumentów dla Dotpay. Przykładowo Bloger wybierze wstawienie banneru reklamującego w pasku bocznym na swoim blogu, a sklep internetowy umieści możliwość korzystania przy płatności z usług Dotpay. Witryny czy Blogerzy mogą także umieścić na swojej stronie artykuł na dany temat. Umowa zapewni bezpieczeństwo obu stronom, jako legalna forma współpracy.

Korzyści z programu
Współpraca z Dotpay daje wiele możliwości i z całą pewnością dodaje atrakcyjnego atutu w oczach konsumentów, szczególnie w przypadku sklepów internetowych i serwisów handlowych. Warto podkreślić, że Dotpay jest najczęściej wybieranym pośrednikiem płatności internetowych, więc współpraca z firmą na pewno okaże się korzystna dla przedsiębiorców.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 241

E-mail: kontakt@prokadra.pl

Czy warto płacić gotówką w sieci? Czy płatności onine są bezpieczne i właściwie dlaczego tak lubimy płatność kartą?